Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Pamela Love Beverly Hills

shi4

Jednym Beverly Hills kojarzyć się będzie z miastem w metropolii Los angeles, innym z serialemdla młodzieży zlat 90 - tych. Ale czy komuś skojarzyło się z lalkami Pamela Love? Mi nigdy, do czasu aż trafiła do mnie Pamelka właśnie z tak nazwanej serii. Nie wiem czym motywowali się twórcy tej serii laleczek, bo jakoś ich suknie balowe niezbyt kojarzą mi się z tym miastem. Moja ubrana jest w różową suknię ze świecącego materiału (już niestety przetartego na piersiach), dół przyozdobiony jest przeźroczysta pasiastą spódniczką, górę zdobi duży czarny kołnieżyk. Rajstopek nie ujęłam na zdjęciach, ale też są to takie cienkie przeźroczyste z błyszczącą niktką, które często pojawiały się przy takich kreacjach.
Włoski lalki są blond, ale bardziej zółtawe niz to zwykle u Pamelek bywa. Jakoś w tych ostatnich wypustach tych laleczek zaczęli bardziej eksperymentować z odcieniami włosków.

beverly_hills
beverly_hills1
beverly_hills2
Pamelka doczekała sie swoich sesji. Jedna wśród zieleni, druga, dzięki uprzejmości Kasi i jej aparatu, w tle miniaturowego pałacyku, który bardzo do niej pasuje.

beverly_hills3
beverly_hills4
beverly_hills5
beverly_hills6
beverly_hills7
Na koniec zdjęcie całej serii. Niestety moja lalka przybyła bez pudełka, ale na jednym z rosyjskich forów odnalazłam zdjęcia tej serii, które ułatwiły mi identyfikację. Jak widać jedna z lalek Beverly Hills (ta nad moją, też w różowej sukience) pojawiła się duzo wcześniej przy serii Monte Carlo. Tyle, że z moldem regular,a nie jak w przypadku dziś opisywanej baby face. Simba lubił się powtarzać...

Pamela_Beverly_Hills
Pamela_monte_carlo_01

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci