Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Pamela Love Ultrahair

shi4

Pierwszy wpis w 2017 postanowiłam zrobić o Pamelce z serii Ultrahair. Jak nazwa wskazuje, lalki z tej serii charakteryzują się niecodzienną długością włosów, które sięgają im daleko za kolana. Wszystkie też miały równo przycięte grzyweczki.  Niestety moja lalka, którą dzis prezentuje ma lekko skrócone blond włoski. Za to cieszę się, że ma kompletne ubranko skłądające się z żółtego topu, kwiecistej kurteczki oraz spóniczki oraz białych rajstopek w kropeczki. Taki strój czyni lalkę bardzo kolorową. Ne pewno swego czasu przyciągała dziecięcy wzrok na półce sklepowej. Wszystkie lalki w tej serii miałby baby facemold, dla mnie uroczy, chociaż wolę inny.

3ultrahair
3ultrahair3
3ultrahair1
3ultrahair2
Lalkę zabrałam jesienią do Sochaczewa, gdzie miała okazję pozować wśród pociągów. Z niecierpliwością zcekam aż przyroda znowu się zazieleni jak na poniższych zdjeciach.

3ultrahair4
3ultrahair5
3ultrahai6r
3ultrahai7r
Na koniec dla przypomnienia wrzucam zdjęcie całej serii. Mogę powiedzieć, że jestem już na półmetku kompletowania laleczek Ultrahair.

33ultrahair4

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Katarzyna Zbieraczka Dziwaczka] *.centertel.pl

    Wzruszające są rajstopki Twojej pannicy :) Faktycznie czuprynkę ma zacnej długości :)
    Jejku ! Ta czarnowłosa z końskim ogonem !!! Obłęd !!! :O

  • Gość: [sinestro] *.icpnet.pl

    Cudne te maleństwa :) ja od lat poszukuję mojej Pamelki z dzieciństwa, takiej z buzią mini sindy, ale nigdzie nie mogę jej zidentyfikować. Chciałabym tę z czarnym kucykiem.

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci