Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Pamela Love Las Vegas

shi4

Jak widać spiełam się w sobie i z kolejny post jest bardzo szybko. Było by dobrze, gdybym starała się dawać posty przynajmniej raz na miesiąc. Zobaczymy. Na razie mam wenę i chęci :)

Dziś prezentuję ostatnią lalkę z serii Pamela Las Vegas. W dzieciństwie była to jedna z najbardziej podobających mi się z serii. Jej strój składa się z zielonej bardzo falbaniastej sukieneczki wiązanej na szyi i błyszczących rajstopek. Wydaje mi się, że na zdjęciu promo jeszcze ma na łokciach z tego samego tworzywa co rajstopy takie osłaniacze łokci, coś jak rękawiczki bez dłoni. (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Po konfrontacji z rzeczywistością (pominąwszy, że mój egzemplarz ma mocno podniszczone włoski), jednak ta z promo prezentuje się lepiej. Falbanki na sukience układają się ładniej, ale zwykle tak z promo zdjęciami jest, one sobie, a rzeczywistość sobie. Może kiedyś uda mi się dostać egzemplarz w pudełku, wtedy zobaczymy dokładniej różnice.

zielona_vegas_1
zielona_vegas_3
zielona_vegas_2
zielona_vegas_5
Tymczasem mogę zaprezentować zdjęcie całej serii Las Vegas. Sami porównajcie z tym z książeczki:

zielona_vegas_4
fvegas61

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [IHime] *.play-internet.pl

    Oglądanie Pamelek w Twoich poukładanych, rzetelnych postach z ładnymi zdjęciami sprawia mi ogromną przyjemność. Jeśli możesz, to publikuj przynajmniej raz w miesiącu, nie obrażę się nawet za częściej. :) Mam trzy sukienki z tej serii, bez lalek niestety, wszystkie z drugiej ręki. Zielona i różowo-srebrna są w dobrym stanie, złota z bufkami niestety ucierpiała najbardziej.

  • Gość: [gosiaksz] *.wic0m.net.pl

    o ja! piekne wsyztskie!!! świetnie, że je masz!

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci