Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Little Susana w kubraczku

shi4

W końcu Blox wziął się do roboty i dodał parę przydatnych opcji. Przede wszystkim mogę dodać coś bardziej od siebie do wyglądu bloga :)

Wyłowiłam ją taką niepozorną na jednej z Ebeyowych aukcji. Przybyła do mnie w towarzystwie ciemnowłosej Balleriny, której postanowiłam nie poświęcać osobnego postu jako, że jest to najczęściej występująca wersja Pamelki i już nie raz podobna gościła w moich wpisach i jeszcze nie raz zagości. Planuję zrobić post poświęcony Ballerinkom - całej historii serii tych małych laleczek, lecz póki co jestem w trakcie zbierania informacji (i modelek:)).

susana

Oczywiście oba kocmouszki z powyższego zdjęcia zostały lekko odświeżone. Poniżej baletnica nieco mniej potargana, z rudą koleżanką.

niebieska

I już wracając do bohaterki dzisiejszego postu...

Identyfikacja przebiegła niezwykle szybko poprzez ilustrację z pudełka Little Susany. Ową delikwentkę mamy pierwszą od prawej. Seria jest bez nazwy.

zielona

Jako jedna z nielicznych Little Susan nosi spodenki. Są to szerokie pumpy zielone w białe groszki. Do tego biała bluzeczka zdobiona koronką i cała koronkowa zielona kamizelka, którą można ściągnąć. Na szczęście nikt nie wpadł na pomysł, jak to częśto u lalek bywa, by ją zszyć z bluzką. Wśród tych wszystkich spódniczek i sukieneczek jest dość oryginalny strój. Jednocześnie zabawny i elegancki.

zielona

zielona


zielona


zielona


zielona


zielona

Susanka skojarzyła mi się z dżokejem, dlatego do wiejskiej sesji pojechał z nią mały konik. Razem hasali po polach i drogach :)

zielona


zielona


zielona


zielona


zielona


zielona


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci