Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Pamela Romantic Fantasy czy Little Susauna?

shi4

Jeśli ktoś spojrzał na czerwoną suknię lalki i pomyślał: "Ale ona już było w poprzednim pośćie", to się pomylił ;p Tak się złożyło, że jedna po drugiej zagościły u mnie maluchy w podobnych strojach, ba nawet kolor włosków i fryzurki mają zbliżone do siebie.

O ile o poprzedniej lalce nie wiem zupełnie nic, to tą mogę starać się troszkę zidentyfikować. Sadząc po sukni z białymi falbankami, torebeczce w ręku oraz przymocowanej do główki skromnej czapeczce, to takie cechy charakterystyczne miały Pamelki z serii Romantic Fantasy. Ale, żeby nie było za łatwo, to też tego typu stroje miały bezseriowe Little Susany.... Więc tak naprawdę pewność będę miała tylko w przypadku chociażby zdjęcia zapudełkowanej delikwentki (chociaż były przypadki, że te same lalki wydawano pod obydwoma imionami). Lalka ta musiała być dosyć popularna, bowiem sukienkę tą spotykałam dosyć często na różnorakich aukcjach.

romantic

romantic

romantic

romantic

Korzystając z resztek lata i długiego weekendu strzeliłam jej parę zdjęć w zieleni. Poza lalką do zdjęć pozują działkowe roślinki mojej mamy oraz plenery Poleskiego Parku Narodowego :)

romantic

romantic

romantic

romantic

romantic

czerwona


romantic


Na dziś to tyle. A ja szykuję kolejną partię zdjęć na następny wpis.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [dollbby] *.cn.net.pl

    śliczna! nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem jakis twój wpis! Aż miło się robi!!

  • Gość: [Kshelly] *.static.rdi.pl

    Ależ ona ma cudne włosy :) piękna, a sesja super, pozdrawiam :)

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci