Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Little Angela Pop Singer no. 4 ?

shi4

Co by nie było, że pamelkowy blog zdycha przez zaniedbanie zebrałam się w sobie i sworzyłam nowy post! Narobiło mi się sporo zaległości i pora to nadrobić.

Dzisiejsza bohaterka jest z małym znakiem zapytania. Bo tak naprawdę nie mam pewności z jakiej jest serii. Z wygladu najlepiej mi pasuje lalek do Little Angela Pop Singer, które to już trzykrotnie gościły na moim blogu. Jedna nawet pojawiła się w poprzednim wpisie. Ta laleczka ma tak jak tamte, taki lekki rockowy look, trochę przypominający Barbie and a Rockers. Srebrne błyszczące spodenki, biały top przetykany srebrną nicią oraz fioletowy również błyszczący żakiecik ze srebrną lamówką. W brązowych włosach znajduje się złota wstążka, niestety trochę nadwątlona zębem czasu. 

Początkowo, gdy lalka do mnie trafiła zastanawiałam się, czy to jest jej kompletne ubranko, lecz potem widziałam jeszcze na kilku zdjęciach identyczną laleczkę w takim właśnie stroju.

angela

 

angela

 

angela

A tu z resztą koleżanek, które w 100% są z serii Pop Singer. Ale czy wszystkie nosiły imię Little Angela? Otóż niedawne moje odkrycie wskazuje na to, że niekoniecznie. Ale to temat na osobny wpis :)

angela

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • nin.a85

  W końcu jakiś wpis!!! Hura!! :) z niecierpliwością czekam na więcej :)

 • Gość: [Pan fan] 83.238.118.*

  Wreszcie wpis w jedynej encyklopedii Super Chcemy więcej !!!!!!!!!

 • Gość: [lol] 83.238.118.*

  Super dokładnie chcemy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: [Kida] *.legionowodom.pl

  Wypisz - wymaluj to moja Pamelka, którą dostałam w liceum, kiedy to byłam wyłącznie na fali Barbie i nieśmiało wchodziłam w lalki porcelanowe oraz regionalne. Nawet czymś podobnym miała przewiązany fryz. Jak wiesz, bardzo jej żałuję, tym mocniej, im przypominam sobie, że przesyłka, jedna z pierwszych nadanych przeze mnie w początkach Allegro, w ogóle nie dotarła do adresatki, tylko gdzieś po drodze zaginęła...

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci