Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Little Angela Pop Singer

shi4

Już gościły na moim blogu dwie lalki  Little Angela Pop Singer. Trafiła do mnie i trzecia gwiazdka z tej serii. Ma ona blond kędziorki, w przeciwieństwie do tej ze zdjęcia z tyłu pudełka, gdzie lalka ta ma rude włoski. Chociaż te loczki bardzo mi się podobają, to z jednej strony jednak szkoda, że nie ma aż tak płomiennej lalki pamelkopodobnej, o tak intensywnym kolorze włosów (przynajmniej ja się z takimi nie zetknęłam do tej pory). 

Ta Angela jest ubrana trochę skromniej od swoich dwóch koleżanek. Ma tuniczkę z błyszczącego szeleszczącego materiału w odcieniu bardzo jasnego różu u dołu wyciętą w płatki kwiatów, co mi się skojarzyło raczej z elfem, niż z piosenkarką. Wrażenie to trochę niwelują czarne legginsy przeplatane srebrną nicią. Na zdjęciu promo jest także przepasana zieloną siateczką przez piersi i w pasie. Moja nic takiego nie ma, lecz przybyła do mnie bez pudełka, więc pewnie ozdoba zaginęła gdzieś tam komuś kiedyś. Za to we włosach jest taka złota siateczka.

Na koniec dodam, że to nie jest jednak ostatnia lalka z tej serii, bo trafiła do mnie kolejna ubrana w takim piosenkarskim stylu ;) Mam nadzieję, że napiszę o niej wkrótce.

agnela

angela

angela

angela

angela

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [gosiaksz] *.wic0m.net.pl

  Superowa jest!

 • Gość: [lizeek] *.internetdsl.tpnet.pl

  Bosz... jak ja wzdychałam do Pamelek & podobnych Calineczek...
  A jeszcze w holograficznym stroju...
  Tyle wspomnień :)

 • dollsecondhand

  Wydawało by się, że tych lalek było niewiele, a jednak ciągle jakieś nowe się u Ciebie pojawiają :-) Ruda jest świetna i podobają mi się ich oryginalne buciki. Jestem ciekawa, jaka będzie kolejna :-)

 • Gość: [gosiaksz1] *.wic0m.net.pl

  jej-cudowna!!!

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci