Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Bobby Super Love x6

shi4

Pora nadrobić ponad półroczne zaległości na pamelkowym blogu. Dlatego dziś zaprezentuję aż 6 panów. 

Już o tym pisałam, ale jeszcze raz przypomnę, że Bobby jest chłopakiem Pamelki. Pojawił się znacznie później niż jego partnerka, bo dopiero na przełomie lat 80/90. Najbardziej znane są dwie serie. Pierwsza to po prostu Bobby Love, a druga Bobby Super Love, która została urozmaicona o artykułowane ciałka (o różnicach pisałam kilka postów wcześniej). Poza tym panowie pojawiali się w pojedynczo. najpierw jako pan młody w secie z panna młodą Traum Hochzeit. Była też seria ciemnoskórych Indian, niestety nie znam nazwy serii, ani nie wiem ilu było w niej Bobbych. Bodajże jako ostatni pojawił się bobby w rodzinnym secie Sweet Family i z tego, co mi wiadomo były co najmniej dwie różne odmiany takich zestawów. I tyle w kwestii uporządkowania wiadomości.

Z końcem zeszłego roku udało mi się upatrzyć na Ebayu komplecik takich panów ;)

Poniżej zdjęcie z tyłu pudełka każdego Bobby'ego:

bobby

A tak wyglądają w "naturze":

 bobby

Jako pierwszego przedstawiam wam Bobby'iego, którego kupiłam w dzieciństwie. Ile wspomnień, gdy do starego kolegi przybył jego sobowtór w pudełku. Jakbym się cofnęła w czasie, do miejsca, gdy sprzedawca podał mi go ze sklepowej półki. Tym razem pudłowy zostanie w swoim opakowaniu na zawsze.

bobby

bobby

Kolejnego Bobby'iego też już opisywałam na blogu, gdyż udało mi się zakupić go na Allegro, a teraz mam dla porównania wersję w pudełku. fajne są takie podwójne egzemplarze, jeden do podziwiania, a drugi do macania.

bobby

bobby

A ten u mnie pojawił się pierwszy raz. Ubrany we wzorzystą kamizelkę, żółte spodnie i kapelusz.

bobby

bobby

Ten pan w czarnym dresie z zielonymi i z wzorzystymi wstawkami był moim marzeniem odkąd zobaczyłam go z tyłu pudełka. Bardzo przypadł mi wtedy ten sportowy strój i ta sympatia została do dziś.

bobby

bobby

Kolejny Bobby ma żółtą bluzkę z czarnym pasem pośrodku i czerwone spodenki.

bobby

bobby

No i ostatni u niebieskiej kurteczce i kapelusiku oraz żółtych spodenkach. Te ozdobne kotwice i pasiasta koszulka wystająca spod kurteczki świadczą, że jest marynarzem, albo bardzo lubi morze ;) Dodam, że te czapeczki są przymocowane do główki, by nie spadały, bo pudełka nie mają szybki.

bobby

bobby

I to by było na tyle dziś. Polecam zaglądanie na Ebaya, bo Bobby'owie w pudełkach ostatnio pojawiają się dosyć często.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [gosiaksz1] *.wic0m.net.pl

  Witaj w gronie blogujących- miło zaglądać do Ciebie i poczytać - nawet jeśli nie zawsze masz sposobność dodać nowy wpis.
  Bardzo przystojne Boby =) najlepszy jest ten w dresie!

 • stary_zgred1

  Sześciu chłopaków - po jednym na każdy miesiąc nieblogowania. To już wolę choć po jednym, ale każdego miesiąca!

 • dollsecondhand

  Ale Ci się gromada nazbierała! Choć pewnie i tak na jedną Twoją Pamelkę przypada tylko jakiś kawałek Bobby'ego :-D

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci