Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Pamela Love Ultra Hair

shi4

Opisywałam już kiedyś na blogu serię Super Hair. Dzisiaj opisywana lalka pochodzi z serii pokrewnej, powstałej nieco później, Ultra Hair. spotkałam się z nią niedawno, gdy koleżanka przedstawiła na forum swoją lalkę z dzieciństwa.

Bardzo się ucieszyłam, gdy na Ebayu spostrzegłam aukcję, gdzie między innymi leżała właśnie Pamelka z długimi włosami. Gdy paczuszka mi przyszła, wśród sterty ubranek znalazło się także jej oryginalne, chociaż  niekompletne.

I tak moja Ultra Hair Pamela ubrana jest w brzoskwiniową koszulkę, spodenki a'la czarny jeans i brzoskwiniowe getry. Brakuje jej tylko kurteczki w biało - czarną kratkę. ale i tak jestem bardzo zadowolona z zakupu.

W przeciwieństwie do poprzedniej "włosowej" serii, która jako jedna z nielicznych odznaczała się monkey face moldem, ta posiada ładniejszy według mnie, baby face mold. Nadaje on lalce bardziej dziecięcego wyglądu. Seria Ultra Hair wyróżnia się też na tle pozostałych serii nowszym typem fryzurek. to już nie palemki, nie burza skręconych loków, ale bardziej nowoczesna gładka fryzurka z grzywką. Zaczęły się też pojawiać inne odcienie blond włosków.

ultra

ltra

ultra

W skład serii Ultra Hair wchodziło 6 lalek. Trzy blondynki i trzy brunetki tak dla równowagi. Moja itoi w górnym rzędzie po środku. Poniższe zdjęcie pochodzi z FLICKR'a Karoliny.

ultra

Korzystając z resztek letniego słońca lalka doczekała się sesji w lesie i na działeczce. Nie da się nie zauważyć akcentów nieuchronnie zbliżającej się jesieni...

ultra

ultra

ultra

ultra

ultra

ultra

ultra

ultra

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • Gość: [gosiaksz] *.wic0m.net.pl

    Bardzo ładna i jak modnie ubrana!

  • Gość: [gosiaksz] *.wic0m.net.pl

    Zastanawiam się, gdzie Ty te Pamelki znajdujesz? Ja spotkałam raz 1 na allegro i była droga niemiłosiernie!

  • shi4

    Najczęściej na Ebayu. Czasem mi się zdarza na portalach aukcyjnych innych państw, ale wtedy albo kogoś znajomego stamtąd proszę o zakup, albo jeśli nikogo nie znam, obywam się smakiem. Niestety z cenami bywa różnie. Raz się zdarzy za bezcen, a raz aż portfel syczy. Ale ja dla moich kochanych Pamelek zrobię wszystko ;)

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci