Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Pamela Love Monte Carlo/Las Vegas

shi4

W mojej kolekcji już od dawna znajduje się sukienka z serii Las Vegas bądź Monte Carlo. (Skąd nazwy obu serii przypomnę pod koniec wpisu.) Pierwsze ubranko opisane w początkach prowadzenia bloga) trafiło do mnie jeszcze w dzieciństwie podczas wymiany z koleżanką na kolorowe karteczki. Niestety już wtedy, gdy sukienka do mnie trafiła, Brakowało czarnej części rękawka, a złota była postrzępiona. W końcu udało mi się zdobyć niezniszczoną sukienkę wraz z lalką do niej :)

monte

Pomimo, że w katalogu lalka powinna mieć kręcone włoski, moja ma lekko falowane oraz nie posiada grzywki. Za to są dosyć długie i sięgają zdecydowanie za pas.

monte

I co nieco zbliżeń na niebieskie ślepka Pamelki.

monte

monte

Przypominam, że pod złoto - czarną suknią kryją się błyszczące rajstopki.

monte

Pamiętam też, jak kiedyś widziałam w sklepie osobno sprzedawaną tą sukienkę, niestety jako uczennica podstawówki nie miałam pieniążków by ją kupić. Ale była zapakowana w takie oto pudełeczko, jak na tym zdjęciu zgarniętym z hiszpańskiego portalu aukcyjnego:

monte

No i na koniec przypominam, bo już chyba wspominałam o tym na blogu, że Pamelka w tej złotej sukni pojawiła się w dwóch różnych seriach. Stąd nie posiadając pudełkowej wersji, nigdy się nie dowiemy, czy lalka, bądź ubranko było z serii Las Vegas...

monte

... czy  Monte Carlo.

monte

Chociaż teraz, mając dwa takie stroje mogę przyjąć, że mam po lalce z obu serii, hehehe :)

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • ziutek44

    ja też pamietam tę sukienke osobno:)))

  • ziutek44

    i pamiętam dianę w kiecuszce z podobnego materiału:)

  • shi4

    O, ja często spotykam pamelkowe materiały na innych lalkach, ale Diany nigdy nie wiedziałam. Najczęściej to Steffki, jako, ze ta sama firma :)

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci