Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Bobby Love NRFB

shi4

Zwykle, gdy wpisuję na Ebayu hasło Bobby Love, wyskakuje wszystko, tylko nie to, co by mnie interesowało. Jednak pewnego wieczoru wpisałam je tak od niechcenia, myśląc, że znowu nic. A tu nie dość, że znalazłam to czego szukałam, to jeszcze mieszkjące w swoim pudełku. No i w końcu udało mi się wejść w posiadanie pierwszego lalka w stanie NRFB. I tak się złożyło, że jest to mój ulubiony Bobby Love w jeansowym kompleciku. Pudełeczko jest lekko podniszczone, ale co mi tam.

bobby

Z tyłu pudełka zdjęcie przedstawiające wszystkich chłopaków z serii. Usilnie poszukuję tych dwóch panów stojących najwyżej, ewentualnie ich ubranek.

bobby

Postanowiłam, że lalek pozostanie w swoim pudełku. Jako, że nie co dzień można znaleźć jakiekolwiek Pamelki w pudełku, nie mówiąc już o Bobbym. Drugą sprawa, że w ubranko pochodzące od mojego Bobby'iego z dzieciństwa ubrałam lalka, który trafił do mnie nago, więc jednego mam do macania, a drugiego do podziwiania w opakowaniu :D

bobby

W pudełku, oprócz lalka, znajduje się też pamelkowy katalog.

bobby

I kilka zdjęć na jego mordkę. Nad ciuszkiem nie będę się rozpisywać, bo już kiedyś opisywałam ten komplecik w początkach prowadzenia bloga.

bobby

bobby

W końcu moja pudełkowa Pamela Stralight ma kompana :)

bobby

Moja kolekcja pudłowych 6 calowych maleństw rośnie w siłę :)

bobby

I tak na marginesie, na Ebayu właśnie wystawiono jedną z laleczek Siso NRFB w różowej spódniczce. Tylko cena trochę odstraszająca. Bo z wysyłką na lalkę trzeba wyłożyć prawie 200 zł. Powściekali się czy co :/

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [dollbby] *.cn.net.pl

    oj faktycznie rosnie w siłe pudełkowe stowarzyszenie!! ;DD Bobusia tez bym mógł jednego miec;D

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci