Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Little Angela Pop Singer

shi4

Tak jakby już taka laleczka jak Little Angela Pop Singer pojawiła się ponad miesiąc temu na moim blogu. Dziś pora na jej siostrę z tej samej serii. Jak tylko wypatrzyłam ją w zbiorowym stadku laleczek tej samej wielkości, od razu strój skojarzył mi się z mieszkającą u mnie lalką. Małe zerknięcie na fotkę opakowania z internetu upewniło mnie, że oto weszłam w posiadanie kolejnej piosenkarki. To ta, której widać kawałek w lewym dolnym roku zdjęcia.

angela

Jak widać są niewielkie różnice między zdjęciem z pudełka, a rzeczywistym wyglądem Angeli. Ubranko na pozór wygląda identycznie, ale po wnikliwym przyjrzeniu się widać, że na powyższym zdjęciu lalka w pasie przewiązana jest czerwonym paseczkiem. u mojej jest błyszcząca złota marynarka, zielona bluzeczka, fioletowa spódniczka i czerwone rajstopki. No i białe butki. Paseczka brak.

angela

Poniższa fotka lalki bez marynareczki odkrywa, że bluzeczka to topik bez rękawków i lalka traci swój rockowy look.

angela

Drugą różnicą i to bardziej dostrzegalną jest fryzura lalki. Ta ze zdjęcia ma nienaturalnie żółte włosy, natomiast moja lalka ma naturalną burzę blond loków spiętą na dodatek złotą siateczkową wstążką.a to buźki mają praktycznie identyczne :)

lalka

No koniec moje obie piosenkarki razem. Teraz już mam 100% pewności, ze makijaż mojej pierwszej Angeli został przez kogoś domalowany.

angela

Teraz pozostaje mi dorwać trzecią, tajemniczą członkinię zespołu, tfu serii :) Ciekawe czy ona ma takie rude włoski jak na pudełku, czy blond jak koleżanki.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [dollbby] *.cn.net.pl

  gratulacje! śliczna i to w jakim stanie!

 • stary_zgred1

  Ten domalowany makijaż jest utrafiony w punkt i po prostu świetny!
  Obie lalki są strasznie wesołe - uwielbiam tak kolorowe ubranka i pyszczki podobne do Sindy. Śliczne maluchy.

 • ziutek44

  szałowe stroje!

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci