Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Little Angela Pop Singer

shi4

Tym razem przedstawię wam laleczkę, którą udało mi się kupić na Allegro. Przybyła do mnie z opisywaną na drugim blogu Tereską. Zdjęcie z aukcji było tak nie wyraźne, ze poprosiłam sprzedającego o zrobienie osobnej fotki mniejszej lali. Gdy je otrzymałam nie miałam już wątpliwości, że to lalunia z buzią od Siso, czyli jakaś starsza Pamelka. Jednak się myliłam...

Poniższe zdjęcie przysłane przez sprzedającego:

angela

A tu już malutka u mnie. Przybyła w takim oto stroju składającym się z żółtej bluzeczki bez rękawków, różowych błyszczących spodenek i kolorowej marynarki rodem z zespołów rockowych z lat 80 - tych.

angela

 Zastanawiało mnie czy to ubranko z jakiejś nieznanej mi serii pamelkowej, czy od jakiejś całkiem innej laleczki wielkości Pamelek.

angela

Od siebie dodałam jej kolorową gitarkę, bo mi strasznie na umuzycznioną personę pasowała....

angela 

Nurtował mnie też makijaż lalki. Nad oczami niebieskie cienie, a na policzkach róż. Nigdy wcześniej nie zetknęłam się z pomalowaną  Pamelką.

angela

Po dokładniejszych oględzinach stwierdziłam, że to może być wyczyn jakiegoś małoletniego artysty. Tusz już bardzo mocno wżarł się w główkę lalki.

angela

Ale postanowiłam, ze nie będę próbować go usuwać. pasuje mi do wyglądu rockmanki :)

angela

No i zdjęcia lalki bez żakieciku.

angela

angela

Całą zagadka została rozwiązana po pojawieniu się na amerykańskim Ebayu zapudełkowanej lali wyglądającej zupełnie jak moja. No i makijaż na 100% dorobiło dziecko. Ta w pudle nie ma nic takiego na twarzy. No i miałam rację, lalka pochodzi z serii Pop Star :) ale nie jest to Pamela, tylko Little Angela produkowana na amerykę przez Ocean Toys :)

Poniższe zdjęcie pochodzi właśnie z tamtej amerykańskiej aukcji i obok lali widać fragment obrazka i inne laleczki z serii Pop Star. Nie wiem czy są tylko 3, czy jest ich więcej, bo fotka jest ucięta :( ale Ebay jest naprawdę skarbnicą lalkowej wiedzy, czyż nie?

angela

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • dollsecondhand

    Ten domalowany makijaż wygląda, jak oryginalny ;-)

  • Gość: [dollbby] *.cn.net.pl

    dodaje jej pazura ten mejkap ;DD sliczna!

  • ziutek44

    ale cudna lalka!!!!jestem w szoku!!!!

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci