Menu

Pamela Love od Simby

O zapomnianych laleczkach Pamela i Bobby i pochodnych

Pamela Love Super Hair

shi4

Kolejną Pamelką, które trafiła do mnie razem z opisywaną w zeszłym tygodniu Mallorcą jest lalka z serii Super Hair. Cechą charakterystyczną serii są bardzo długie włosy sięgające za kolana. 

Za czasów, gdy Pamelki były dostępne w sklepach kupiłam jedną z tej serii, ale zostało mi po niej tylko ubranko. Dlatego ucieszyłam się, gdy znalazła się w moim posiadaniu ta laleczka.

Poniższe zdjęcie zrobione przez poprzednią właścicielkę:

super hair

A tu już u mnie w kompletnym ubranku, na które składa się sukieneczka z różową górą i kolorową spódniczką, rajstopki w kropeczki oraz różowe kokardki na łokciach. I co mnie cieszy, własne buciki :)

super hair

Na marginesie oglądając jej zdjęcie w katalogu wcześniej myślałam że to jest osobno bluzeczka i spódniczka, a nie jedna całość.

super hair

sh

Moją pierwszą Pamelę Super Hair oddałam wkrótce po zakupie młodszej koleżance, ponieważ nie spodobała mi się jej twarz. Teraz tego żałuję, bo pomimo jej brzydoty, jest to chyba najrzadziej spotykany pamelkowy face mold, nazwany przez Evelien monkey face, albo simba face, który wykorzystany został bodajże tylko w 3 seriach. I bardzo się cieszę, że po tylu latach udało mi się znów kupić lalkę z tym moldem. 

super hair

Poprzednia właścicielka sprawiła jej całkiem ciekawe kolczyki, które, zdecydowałam, że zostaną.

super hair

super hair

Nie wiem do końca czy włoski lalki są oryginalenej dlugości. Wydają mik się trochę krótrze niż na zdjecaich w katalogu:

sh

I jeszcze trochę ujęć jej brzydkiej mordki ;P

sh

sh

sh

Na poniższym zdjęciu z katalogu widać wszystkie cztery lalki z serii Super Hair. Moja to ta na dole po prawej stronie. Jak widać małe różnice w stroju. Kokardki nie są różowe tylko czerwone.

sh

I ta Pamelka, jak i poprzedniczka, okazałą się pomocną laleczką. Tym razem padło na prace biurowe :)

sh

sh

sh

sh

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • a-privace

    Masz szczęście do małych pomocnic:)

© Pamela Love od Simby
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci